نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خواستگار موافق با رفتن به خارج

1575
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خواستگار موافق با رفتن به خارج

سلام به همه
    یه موضوعی تو ذهنم هست خواستم اینجا که عده ای میخونن مطرح کنم، درواقع میخوام نظرات بقیه رو بدونم و بفهمم جو چطوریه...
    من با توجه به شرایط اقتصادی به فکر مهاجرت هستم، به احتمال زیاد با ویزای تحصیلی برای دکتری. البته درحال حاضر مشغول به تحصیل در مقطع ارشدم و حداقل تا پایان تحصیلاتم باید صبر کنم.
    با توجه به تجربیات دیگران به نظرم بهتر هست با شریک زندگی ام راه مهاجرت را پیش بگیرم. یعنی کسی که او هم موافق با مهاجرت باشد. با این حال به نظرتان چقدر احتمال دارد بتوانم با چنین موردی ملاقات کنم؟ شانس ازدواجم چقدر کم میشود؟ از طریق ازدواج سنتی. چون تا الان خواستگار هایی که داشتم از طریق معرف ها بوده اند و به صورت سنتی برگزار شده. ولی تا الان قصد جدی برای ازدواج نداشتم و با مورد ها هم کمابیش متناسب نبودم. ولی مسئله مهاجرت را با هیچ کدام مطرح نکردم. به نظرتان شانسی دارم برای این که چنین آینده ای را برای خودم متصور شوم؟ تا این مسئله را با خواستگار های آینده درمیان بگذارم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : خواستگار موافق با رفتن به خارج

سلام به شما دوست عزیز
    در این مسیر اگر بخواهید همراه با ازدواج به فکر مهاجرت نیز باشید و برای کارهای آن تلاش کنید نیاز است که در این مورد دیدگاهای خواستگارهایتان را نیز جویا شوید و این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که در معیارهای شما برای ازدواج داشتن شرایط مهاجرت جز اولویت های چندم شما می باشد در کنار اینکه نمی توان در مورد رفتن شما نیز هنوز نظر قطعی بیان کرد چون در زمان فعلی در مقطع ارشد می باشد و تا زمان اوکی شدن شرایط مهاجرت و ادامه تحصیلی این مسیر زمان بر می باشد اما می توانید در این مورد با خواستکارهایتان صحبت کنید که در صورت اوکی شدن این شرایط دیدگاه انها چیست و آیا از نظر شغلی و خانوادگی و دیدگاهای فردی حاضر به مهاجرت می باشند .

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43602
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    در این مسیر اگر بخواهید همراه با ازدواج به فکر مهاجرت نیز باشید و برای کارهای آن تلاش کنید نیاز است که در این مورد دیدگاهای خواستگارهایتان را نیز جویا شوید و این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که در معیارهای شما برای ازدواج داشتن شرایط مهاجرت جز اولویت های چندم شما می باشد در کنار اینکه نمی توان در مورد رفتن شما نیز هنوز نظر قطعی بیان کرد چون در زمان فعلی در مقطع ارشد می باشد و تا زمان اوکی شدن شرایط مهاجرت و ادامه تحصیلی این مسیر زمان بر می باشد اما می توانید در این مورد با خواستکارهایتان صحبت کنید که در صورت اوکی شدن این شرایط دیدگاه انها چیست و آیا از نظر شغلی و خانوادگی و دیدگاهای فردی حاضر به مهاجرت می باشند .
    ممنون از راهنماییتون
    بله این که البته
    سوالم اینه که به نظرتون شدنیه؟! تا چه حد امکانش هست؟! فکر میکنم شاید اگر این ملاک رو داشته باشم کیس های ازدواجمو از دست بدم...
    از طرفی فکر میکنم خب من میخوام مهاجرت کنم و این باید هدف اصلیم باشه و اینو اولویت بدم حتی با وجود هر پیامد هایی که ممکنه داشته باشه....
    باز از طرفی میگم شاید من مهاجرتو گذاشتم اصل و کیس های ازدواجمو از دست دادم ولی به خاطر شرایط اقتصادی و سیاسی کشور مهاجرت هم نتونستم بکنم....
    اون وقت هردو رو از دست دادم
    نه ازدواج کردم نه مهاجرت
    چون ممکنه سال های آینده مثل الان برام خواستگار نیاد

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

ببین عزیزم تضمیمنی در این زمینه وجود ندارد و در مسیر ازدواج نیز بهتر است شما براساس شناخت فرد مقابل تصمیم گیری کنید و اگر مهاجرت برایتان اهمیت زیادی دارد این موضوع را در زمان خواستگاری و جلسات آشنایی با فرد مقابلتان در میان بگذارید اما اگر بخواهید به امید این پیش بروید که در آینده این اتفاق رخ می دهد یا نه در این صورت یا نیاز است که تا زمانی که شرایط خودتان اوکی شود و رفتنتان صد در صد شود صبر کنید که در آن حالت نیز ممکن است تا آن زمان با فردی برای رفتن آشنا نشده باشید و یا اینکه اگر همانطور که خودتان اشاره کردید و معیارهای دیگری نیز برای ازدواج برایتان وجود دارد که از اهمیت زیادی برخودار می باشد و بعد از بعد مهاجرت قرار دارد سعی کنید که همه جوانب را در نظر بگیرید و بعد تصمیم گیری داشته باشید .
    در هرصورت تضمینی در این مسیر وجود ندارد و تصمیم گیری برای پروسه ازدواج در اول نیاز است که شما نسبت به خودتان و معیارهایتان شناخت داشته باشید و بعد با آشنایی بیشتر و شناخت بیشتر نسبت به فرد مقابل و بر مبنای همه ویژگی های مثبت و منفی فرد مقابل و خودتان در این مسیر تصمیم گیری کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)